ONLİNE  TERAPİ

? Sevgili Danışanlarım,

 İsteyen danışanlarımız için Online seans uygulamamız devam etmektedir.

Ayrıntılı bilgi için: ☎️ 0532 253 73 10

?Sınavın sonucuyla ilgili belirsizliğin olması, sınava girecek genç kadar anne babaların da kaygı yaşamalarına neden olmaktadır. Bu durum, ailenin çocuklarının okul ve sınava hazırlanma süreciyle daha fazla ilgilenmelerine ve denetim altında tutmaya çalışmalarına neden olmaktadır ve gençler yoğun baskı ve kaygı hissederek psikolojik, fizyolojik, zihinsel ve duygusal sorunlar yaşamaktadır.

Özellikle 8. ve 12. Sınıf ailelerine yönelik bu atölye çalışmasında şu konularda bilgilenecek ve sınavdan önceki son iki gün yapacaklarınız ile ilgili doküman edineceksiniz.

•Sınav sürecinin bu son aşamasını aile olarak nasıl yönetebiliriz?

•Çocuğumuzun sınav kaygısıyla baş etmesi için neler yapabiliriz?

•Çocuğumuzu motive eden iletişim dili nasıl olmalı?

•Çocuğum sınavdan önce nasıl beslenmeli

Sınavdan önceki hafta / son gün ve sınav sabahı neler yapmalıyım?

•Sınav öncesi başarıyı artıran taktik ve uygulamalar nelerdir?

•Sınav sabahı çocuğuma neler söylemeli ve nasıl davranmalıyım?

?Atölye Çalışmalarımız Süreklidir  /  Kontenjanımız Sınırlıdır.

☎️ Ayrıntılı Bilgi ve Kayıt İçin : 0 532 253 73 10

Konak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Mesleki Gelişim Akademisi  kapsamında Tüm Öğretmenlere Yönelik “Bütünsel Öğrenme Modeli ve Beyin” Eğitimi Konulu Çalışmamız,  Atatürk Anadolu Lisesi Seminer Salonunda yapılmıştır. Tüm katılımcılara teşekkür ederiz

 

İstemediğiniz bir bedenle yaşamayı kendinize nasıl açıklıyorsunuz? Suçlu metabolizmanız mı? İnsülin direnciniz mi ? Şeker Hastalığı mı? İştahınız mı? Stress mi? İş sorunlarınız mı? Yoğun iş Saatleri mi? Sizi üzen veya anlamayan çevreniz mi? Duygusal hayatınız mı yoksa genetik geçmişiniz mi? Diyet yapmak bir işkence, diyete uyum göstermek imkansız mı? Ne kadar ertelediniz ve daha ne kadar ertelemeyi düşünüyorsunuz?

Yeni yaşamınız için ilk adımı şimdi atın.

Beynimizin en önemli önceliği bizi “hayatta” tutmaktır. Bunu yaparken sürekli düşündüğümüz bu cümleleri gerçek “zannederek” buna uygun bedensel ve duygusal tepkiler oluşturur.

Bu Atölye Çalışmasında Beyniniz, Bilinciniz ve Bilinçaltınız hakkında bilgi edinecek ve artık “kafayı değiştirmenin” zamanı geldiğini anlayacaksınız. Bunu bir antivirüs programı gibi düşünebilirsiniz. Bilinçaltınızın bu konuda nasıl çalıştığını ve yeni bir yazılımın olumlu düşünme teknikleri ve zihinsel uygulamalar ile nasıl yükleneceğini öğreneceksiniz. Zihniniz sağlıklı ve doğru çalıştığında özlediğiniz bedene ulaşacaksınız.

Etkinliğimiz Süreklidir. Kontenjanımız Sınırlıdır

️Detaylı Bilgi ve Kayıt için: (0532) 253 73 10

İzmir – ESBAŞ  Safe Spice Gıda Sterilizasyon San. ve Tic. A.Ş. nin  kadın çalışanlarına yönelik  “Zihnim Sana Söylüyorum Bedenim Sen Anla”  çalışmamız,  Zihin – Beden ilişkisini vurgulayarak düşüncelerimiz ile ilgili farkındalık , Pozitif düşünmenin önemi ve düşüncelerimizin bedenimiz ve yaşamımız üzerindeki etkilerini konuştuk , bu konudaki soruları cevapladık ve aktif katılım ile güzel bir etkinlik gerçekleştirdik .

Konak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Mesleki Gelişim Akademisi  kapsamında Rehber Öğretmenlere Yönelik “Hipnoterapi Yöntemiyle Sınav Kaygısıyla Başetmek” Konulu Eğitimimiz , Alsancak Gazi Ortaokulu Seminer Salonunda gerçekleştirilmiştir.  Tüm katılımcılara teşekkür ederiz