Randevu Oluşturalım

Nulla vehicula fermentum nulla, a lobortis nisl vestibulum vel. Phasellus eget velit at.

Hemen Arayın:
(0532) 282 30 09

Send an email:
monica.wayne@example.com

Adres:

<iframe src="https://www.google.com/maps/d/u/2/embed?mid=1LVRonKuT2ULvRdF7vWVEvltEsFi_bK2n" width="640" height="480"></iframe>

 

ONLİNE – YÜZYÜZE TERAPİ

🌸 Sevgili Danışanlarım,

Ülkemizi de etkileyen Covid-19 salgını nedeniyle dışarı çıkmaktan  endişe eden veya hafta sonu görüşmek isteyen danışanlarımız için seanslarımız online olarak devam etmektedir (Zoom, skype, whatsapp görüntülü vb.) 

Ofisimizde yüz yüze seanslarımıza devam ediyoruz. Seansınıza gelmeden önce HES kodunuzu göndermeniz ve maske ile seansa gelmeniz zorunludur.

Sağlıklı ve güzel günler diliyoruz.

Ayrıntılı bilgi için: ☎️ 0532 253 73 10

🌿Sınavın sonucuyla ilgili belirsizliğin olması, sınava girecek genç kadar anne babaların da kaygı yaşamalarına neden olmaktadır. Bu durum, ailenin çocuklarının okul ve sınava hazırlanma süreciyle daha fazla ilgilenmelerine ve denetim altında tutmaya çalışmalarına neden olmaktadır ve gençler yoğun baskı ve kaygı hissederek psikolojik, fizyolojik, zihinsel ve duygusal sorunlar yaşamaktadır.

Özellikle 8. ve 12. Sınıf ailelerine yönelik bu atölye çalışmasında şu konularda bilgilenecek ve sınavdan önceki son iki gün yapacaklarınız ile ilgili doküman edineceksiniz.

•Sınav sürecinin bu son aşamasını aile olarak nasıl yönetebiliriz?

•Çocuğumuzun sınav kaygısıyla baş etmesi için neler yapabiliriz?

•Çocuğumuzu motive eden iletişim dili nasıl olmalı?

•Çocuğum sınavdan önce nasıl beslenmeli

Sınavdan önceki hafta / son gün ve sınav sabahı neler yapmalıyım?

•Sınav öncesi başarıyı artıran taktik ve uygulamalar nelerdir?

•Sınav sabahı çocuğuma neler söylemeli ve nasıl davranmalıyım?

🌟Atölye Çalışmamıza Son Kayıt tarihi 23 Mart Pazartesidir  /  Kontenjanımız Sınırlıdır.

☎️ Ayrıntılı Bilgi ve Kayıt İçin : 0 532 253 73 10

Konak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Mesleki Gelişim Akademisi  kapsamında Tüm Öğretmenlere Yönelik “Bütünsel Öğrenme Modeli ve Beyin” Eğitimi Konulu Çalışmamız 11 Mart Çarşamba günü saat 10:00-12:00 saatleri arasında, Atatürk Anadolu Lisesi Seminer Salonunda gerçekleştirilecektir.

4 MART İTİBARİ İLE KONTENJANIMIZ DOLMUŞTUR

İstemediğiniz bir bedenle yaşamayı kendinize nasıl açıklıyorsunuz? Suçlu metabolizmanız mı? İnsülin direnciniz mi ? Şeker Hastalığı mı? İştahınız mı? Stress mi? İş sorunlarınız mı? Yoğun iş Saatleri mi? Sizi üzen veya anlamayan çevreniz mi? Duygusal hayatınız mı yoksa genetik geçmişiniz mi? Diyet yapmak bir işkence, diyete uyum göstermek imkansız mı? Ne kadar ertelediniz ve daha ne kadar ertelemeyi düşünüyorsunuz?

Yeni yaşamınız için ilk adımı şimdi atın.

Beynimizin en önemli önceliği bizi “hayatta” tutmaktır.Bunu yaparken sürekli düşündüğümüz bu cümleleri gerçek “zannederek” buna uygun bedensel ve duygusal tepkiler oluşturur.

Bu Atölye Çalışmasında Beyniniz, Bilinciniz ve Bilinçaltınız hakkında bilgi edinecek ve artık “kafayı değiştirmenin” zamanı geldiğini anlayacaksınız. Bunu bir antivirüs programı gibi düşünebilirsiniz. Bilinçaltınızın bu konuda nasıl çalıştığını ve yeni bir yazılımın olumlu düşünme teknikleri ve zihinsel uygulamalar ile nasıl yükleneceğini öğreneceksiniz. Zihniniz sağlıklı ve doğru çalıştığında özlediğiniz bedene ulaşacaksınız.

️Detaylı Bilgi ve Kayıt için: (0532) 253 73 10    4 MART İTİBARİ İLE KONTENJANIMIZ DOLMUŞTUR

İzmir – ESBAŞ’da  Safe Spice Gıda Sterilizasyon San. ve Tic. A.Ş. ile 6 Mart’ta firmanın kadın çalışanlarına  Kadınlar Gününe Özel Etkinlik gerçekleştireceğiz. Zihnim Sana Söylüyorum Bedenim Sen Anla çalışmamızda  Zihin – Beden ilişkisini vurgulayarak düşüncelerimiz ile ilgili farkındalık , Pozitif düşünmenin önemi ve düşüncelerimizin bedenimiz ve yaşamımız üzerindeki etkilerini konuşacağız.

Konak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Mesleki Gelişim Akademisi  kapsamında Rehber Öğretmenlere Yönelik “Hipnoterapi Yöntemiyle Sınav Kaygısıyla Başetmek” Konulu Eğitimimiz 28 Şubat Cuma günü saat 10:00-12:00 saatleri arasında, Alsancak Gazi Ortaokulu Seminer Salonunda gerçekleştirilecektir.